Przejdź do treści

Opinie

Anita: Lubię się wyróżniać, dlatego tak często kupuję markowe produkty, które jakby nie było często są bardziej oryginalne, niż modele oferowane przez sieciówki. Ostatnio natknęłam się na buty Mou i muszę powiedzieć, że od razu mi się spodobały wydają się dość spore na mojej nodze, co nie zmienia faktu, że są niesamowicie wygodne. Do tego są niesamowicie ciepłe. Serdecznie polecam!
Klaudyna: Nie znoszę zimy, bo zawsze kiedy przychodzi jest mi bardzo zimno w nogi. Z tego powodu postanowiłam zaopatrzyć się w odpowiednio ciepłe obuwie. Wybrałam markę Mou – opinie koleżanek mnie zachęciły. Kupiłam model Eskimo i muszę powiedzieć, że zdziwiłam się, jak ogromna to różnica w porównaniu z moimi poprzednimi butami na zimę. Do tego są wygodne i wyglądają uroczo!
Paulina: Zawsze kiedy przychodzi zima ubieram kilka warstw ubrań, bo jest mi tak zimno. Zawsze jednak miałam problem z osłoną stóp, co się zmieniło, kiedy pierwszy raz kupiłam sobie śniegowce marki Mou. Opinie koleżanek mnie początkowo zachęciły do zakupu, a teraz będę już kupować trzecią parę! Zawsze mogę liczyć na ciepło, pełną wygodę, a do tego ciekawe wzornictwo – polecam serdecznie!

Angelika: Zawsze lubię się wyróżniać, dlatego staram się kupować oryginalne produkty, często markowe. W przypadku zimowego obuwia mogłoby się wydawać, że nie da się nim wyróżniać, co zmienia firma Mou. Kupiłam śniegowce Eskimo Sneaker w cętki i jestem bardzo zadowolona, ponieważ  nie tylko prezentują się nader ciekawie, ale przede wszystkim są wygodne i ciepłe, a więc idealne na zimę 🙂

Małgorzata: Razem z mężem prowadzimy biznes na Islandii, dlatego co prawda w Polsce nie potrzebuję zwykle tak ciepłych ubrań, to tam już są obowiązkowe. Zawsze największy problem miałam z obuwiem, aż trafiłam na markę Mou. Opinie internautek mnie zachęciły do kupna modelu Eskimo Sneaker w złotym kolorze i jestem bardzo zadowolona. Teraz nawet najniższe temperatury nie są mi straszne!
Wiktoria: Jestem artystką, dlatego często staram się wyróżniać nie tylko moimi pracami, ale też moim wyglądem. Z tego powodu kupuję markowe obuwie, którego nie sposób znaleźć w sieciówkach. Odstatnio kupiłam sobie czarne śniegowce na koturnie ozdabiane błyszczącymi gwiazdkami. Pięknie mienią się na tle śniegu, a przy tym są wyjątkowo wygodne i niesamowicie ciepłe 🙂
Weronika: Mój mąż doskonale wie, że lubię ciekawe obuwie, dlatego często kupował mi botki, szpilki, ale jeszcze nigdy obuwia na zimę. Z tego powodu szczególnie się zaskoczyłam, kiedy wręczył mi złote śniegowce Eskimo Dreamcatcher marki Mou. Przyznam, że nie spodziewałam się takiego prezentu, a przy tym sama chciałam je sobie kupić od pewnego czasu. Buty są ciepłe, wygodne i śliczne!
Natalia: Nie jestem miłośniczką markowych produktów, ale czasami muszę zrobić od tego wyjątek. Najczęściej chodzi o obuwie. Dwa lata temu zimą było mi bardzo zimno w stopy, dlatego zaopatrzyłam się w różowe śniegowce z kryształami marki Mou. Opinie internautek polecały i sama muszę dołożyć cegiełkę. Obuwie nie tylko jest nieziemsko ciepłe i przyjemne dla stóp, bo przy tym doskonale wygląda, niczym z bajki 🙂
Mariola: Kiedy przychodzi zima zawsze stawiam na komfort, a nie wygląd obuwia. Zdziwiłam się jednak, kiedy chłopak dał mi skórzane śniegowce Sneakers marki Mou, ponieważ te są nie tylko niesamowicie ciepłe, ale też doskonale się prezentują – na powierzchni posiadają kryształki, które pięknie odbijają światło. Serdecznie polecam i jestem pewna, że wrócę jeszcze kiedyś do oferty marki!
Joanna: Długo zastanawiałam się, jakie obuwie na zimę sobie kupić. Po długim czasie przeglądania ofert w internecie natknęłam się na markę Mou i zakochałam się w srebrnych śniegowcach Eskimo od pierwszego wejrzenia! Model ma piękny, hologramowy połysk, a przy tym buty są bardzo ciepłe. Dobrze współgrają z puchowymi kurtkami, a do tego są wygodne podczas nawet długich wędrówek 🙂